Šípová-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

V riešení
meno
Mária Biela 23. septembra 2019

Dobry den, informacny portal na nabrezi od jeho instalacie (cca tyzden fungoval, potom ho niekto znecistil, od vtedy nefunguje) je nefunkcny! Odhadujem len od oka stav trva aspon 4 roky. Vie o tom v meste niekto? Hodlame to riesit? Prosim presunte kam treba. Dakujem pekne!

23. september 2019

Mária Biela

PS: Necakam odpoved v zmysle, obratte sa na inu instituciu, ale ze Vy ako mesto, iniciujete riesenie a dozriete na zdarne vyriesenie. Je v zaujme mesta, aby nam nabrezie nespatila nefunkcna kopa srotu :-). Dakujem pekne!
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vedenie mesta Námestovo kontaktovalo CHKO NO aby sa postarali o ich majetok, ktorý je umiestnený na Nábreží. Ďakujeme za podnet. Za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
24. september 2019

Mária Biela

Dobry den,
dakujem za informaciu. Prosim dajte vediet ako sa vec pohla. Dakujem!
24. október 2019

Mária Biela

Dobry den, po mesiaci stale nic nepodnikli. Prosim urgujte riesenie!

dakujem pekne
25. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania