Štefánikova-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený
meno
B. K. 24. októbra 2019

Dobry vecer, na ulici Štefánikovej by bolo potrebne dat asfalt na rozpracovany chodnik. Pozorujem to uz niekolko dni. Planuje sa to v najblizsej dobe? Mohli by ste uviest termin. Dakujem

31. október 2019

B. K.

Dobry vecer, mohli by ste sa k veci vyjadrit? Dakujem.
08. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
[email protected]
19. november 2019

B. K.

cesta uz je zaplatana, mozte sa tam ist pozriet, posudit kvalitu zaplaty a ak ok, tak temu uzavriet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania