Červeného kríža-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený
meno
B. K. 24. októbra 2019

Dobry vecer, tato neonka (vid foto) vecer nesvieti. Fotene pocas dna, aby ste ju lahsie nasli. Mohli by ste to v dohladnej dobe opravit. Dakujem.

25. október 2019

B. K.

este by som chcela doplnit, ze neonka napravo od tejto, (pri gastane) tiez nesvieti.
31. október 2019

B. K.

prosim Vas, mohli by ste to doriesit, pripadne navrhnite iny postup aby sa veci dali do poriadku. Dakujem.
08. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
[email protected]
19. november 2019

B. K.

Dobry vecer,
mate odpoved zo samospravy? Chce mesto problem vyriesit? Maju obyvatelia ulice Cerveneho kriza a chodci, ktori tadial vo vecernych hodinach prechadzaju narok na poulicne osvetlenie? Mozte prosim zdovodnit, preco sa situacia neriesi? Na aky urad sa treba obratit? Koho kontaktovat? Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania