Nábrežie-nefunkčné verejné WC

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený
meno
Monika Dobáková 31. júla 2020

Dobrý deň, chcela by som dať podnet k sprístupneniu verejných WC na nábreží pre verejnosť. Nerozumiem, prečo sú verejné WC už roky nefunkčné, zamknuté a neslúžia svojmu účelu. V lete sa pohybuje na nábreží veľké množstvo ľudí, nie každý sedí v reštaurácii alebo na terase, kde sa toalety nachádzajú. Veľa ľudí sa opaľuje pri priehrade, prechádza s deťmi, sedí na lavičkách, na amfiteátri sa konajú hromadné podujatia. Verím, že opätovné otvorenie toaliet ocenia obyvatelia aj návštevníci nášho mesta. Je pekné, že sa na nábreží urobili toalety pre psíky, ale prosím sprístupniť aj toalety pre ľudí. Dakujem.

18. august 2020

Monika Dobáková

dobrý deň, prosím samosprávu odpovedať na moju otázku. Je to vedomá ignorancia alebo nedostatok času v dovolenkovom období? Opätovne sa pýtam - prečo nie je možné sprístupniť verejné WC pre verejnosť na tak frekventovanom mieste - najmä v lete, ako je nábrežie pri Oravskej priehrade?
Prosím tentokrát vyjadrenie k môjej otázke. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania