Slanická Osada-spadnutý strom

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený

Prosím zabezpečiť odstránenie (alebo posunúť kompetentným) vyvaleného stromu v lesnom chodníku pred Slanickou osadou smerom z NO. Je tam takto vyvrátený už cca 2 týždne.

10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Strom sa bude píliť v najbližších dňoch.
S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
10. august 2020

Milan Lassak

Super, vďaka.
12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
padnutý strom je odstránený. Za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
12. august 2020

Milan Lassak

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania