Štefánikova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený
meno
Karol 21. augusta 2020

Dobrý deň, chcel by som požiadať mestskú políciu aby sa pokúsila zjednať nápravu s našim spoluobčanom ktorý takto "skrášľuje" naše okolie svojou bezohľadnosťou.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania