Viničky-Verejné služby-diera pri kanalizácii

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal Čúzy 05. októbra 2020

Na ulici Viničky, pri vchodoch 9 a 13 sa pri kanáloch pri chodníku prepadáva zem. Situácia je nebezpečná.
Problém som riešil aj s mestom od 1.8.2019. V mesiaci september 2019 malo prísť k riešeniu prostredníctvom odboru životného prostredia a KČ Mestského úradu v Nitre (Výpis uznesenia zo zápisnice 9/2019 bod č.9).
Problém bol pri vchode 13 vyriešený tak, že diery boli prekryté betónovou platňou na ktorú nasypali cca 5cm hliny. Po pár dažďoch sa táto platňa odkryla a diery sa znova objavujú po bokoch.
Prosíme o koncepčné riešenie.
Ďakujem

06. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadany podnet ktorý bol preposlaný Odboru Životného prostredia.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.