Rastislavova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Poškodené návestie nad cestou na obchvate priemyselného parku

29. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý preposielam firme 'mhinvest.sk'
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
20. február 2021

Palino

Navestie vymenený, podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania