Nedokončená úprava - okolie rieky Nitra

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

nedokoncena uprava okolia noveho chodnika na nabrezi v parku sihot

15. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Predmetná stavba " Nábrežná cyklotrasa ", nie je dokončená. Stavba pokračuje ďalej až po Priemyselnú ulicu. Pred dokončením celého úseku sa upraví okolie celej stavby a následne sa uskutoční preberacie konanie. Predpokladaný termín ukončenia celého diela je august 2014.

Vladimír Derka
odd. VaR
15. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Predmetná stavba " Nábrežná cyklotrasa ", nie je dokončená. Stavba pokračuje ďalej až po Priemyselnú ulicu. Pred dokončením celého úseku sa upraví okolie celej stavby a následne sa uskutoční preberacie konanie. Predpokladaný termín ukončenia celého diela je august 2014.

Vladimír Derka
odd. VaR
14. september 2014

nitra

problém odstránený k spokojnosti, ďakujeme
21. október 2014

Michal

Cyklotrasa stále nie je dokončená - chýba označenie a hlavne úsek od Univerzitného mosta po Chalupkovu ulicu. Navyše pri výstavbe boli zničené zjazdy - smer Jánošíkova ulica je namiesto trávnika blato.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania