Stavebný odpad

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 22. júla 2014

Stavebný odpad okolo krčmy Šelma na Murániho ulici. Odpad je za krčmou, medzi krčmou a potravinami a medzi krčmou a kaplnkou. Za odstránenie odpadu Ďakujeme.

23. júl 2014

Slavo

Tomuto sa už jeden podnet v minulosti venoval a oni to stale neodstranili ?!?
23. júl 2014

Michal

Bohužiaľ, ešte stále to tam je, fotil som to 22.7.2014.
04. august 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, odpad bude odstránený, ale musíme súčasne konštatovať, že pokiaľ by kultúra tých, ktorí odpad tvoria bola iná, nemuseli by vznikať takéto čierne skládky po meste. Zriadením zberných dvorov je vytvorená dostatoční možnosť akýkoľvek odpad bez problémov a zadarmo odovzdať.

MsÚ v Nitre
22. august 2014

Michal

odpad bol vytvorený ešte počas výstavby sídliska, takže o vytvorení skládky sa hovoriť nedá. Keby pri kolaudácii kompetentní dohliadli aj na okolie nemuselo to tam zostať.
23. december 2014

nitra

nič sa nezmenilo
01. marec 2015

nitra

V auguste 2014 ste deklarovali, že odpad bude odvezený. Teraz je marec 2015 a je to nedotknuté!
12. apríl 2015

Obcan

Oznacte prosim podnet ako nerieseny
15. september 2015

nitra michal

28. september 2015

nitra michal

už sa pracuje.....
18. október 2015

nitra michal

Odpratané....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania