Klokočina Prerastený strom

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Nitra, moje mesto (Fb) 22. júla 2014

Strom treba opíliť, visí už toľko nad chodníkom, že človek sa musí zohnúť aby podišiel.
Ďakujeme
Nitra, moje mesto (Fb)

04. august 2014

Odpoveď samosprávy

Podnet bol odstúpený správcovi zelene.

MsÚ v Nitre
18. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za informáciu, dreviny zasahujúce do chodníka budú orezané do konca mesiaca septembra.



Vencelová, MsS
09. február 2015

Nitra, moje mesto (Fb)

Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania