Lukov dvor-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Od autobusovej zastávky MHD/prímestskej dopravy chýbajúce osvetlenie na ceste v správe mesta, prosíme dobudovať v zmysle pripravovanej PD.

15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o vyjadrenie sa danému VMČ č.5.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
15. marec 2021

mano manaj

Dobrý deň ďakujem za rýchlu reakciu, bolo by vhodné, aby sa danou požiadavkou zaoberal aj p. primátor a poslanci MZ.
31. júl 2021

mano manaj

Nemôže to dokončiť Roman Kvasnička?!, keď už ste mu to všetko okolo predali.
31. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
01. august 2021

mano manaj

Ďakujem.
13. september 2022

mano manaj

13.9.2022 Ďakujeme
14. september 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania