Lukov dvor-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Poškodený a prepadnutý a poškodený chodník od zastávky MHD 11, stará Jarocka cesta.

15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o vyjadrenie sa danému VMČ č.5.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
13. september 2022

mano manaj

13.9.2022
14. september 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania