Chotárna-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Nebezpecne Azbestovo cementove vlnovky, pod mostom.

17. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru Životné prostredie .
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
18. január 2022

Ondrej

Niekto spomínaný (alebo nový?) azbest presunul spod mosta na viditeľnejšie miesto a pridal pár ďalších vriec s odpadom.
Začína tam rásť čierna skládka.
19. január 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
31. január 2022

Andrej

Chotárna-neporiadok a odpadky-čierne skládky

skládka nebezpečného odpadu
31. január 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
04. marec 2022

Ondrej

Neporiadok je už uprataný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.