Jarocká-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Tom 09. júna 2021

Plocha medzi ul.Jarocká, Stará Jarocká a R1 je neudržiavaná od dobudovania R1! Množia sa tu malé čierne skládky stavebného odpadu.

11. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru Životné prostredie .
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
27. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Odbor ŽP vyzve vlastníka pozemku, aby zabezpečil jeho údržbu. Vlastníkom nie je Mesto Nitra, ale Slovenská republika.

Mgr. Martin Pavelka, Odbor životného prostredia
27. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet týkajúci sa čiernych skládok preveríme a budeme riešiť v zmysle zákona o odpadoch a v rámci možností Odboru ŽP.

Mgr. Martin Pavelka, referent pre odpadové hospodárstvo, Odbor životného prostredia
28. jún 2021

Tom

Dobrý deň,
Ďakujem za odpoveď. Zostáva len dúfať, že riešenie tohto podnetu neskončí tak, ako keď sa to avizovalo už pred pár rokmi - bez výsledku. Poprosím Vás aj o zverejnenie prípadnej odpovede vlastníka pozemku.
Čo sa týka druhej odpovede, na preverenie čiernych skládok, odporúčam použitie dronu, prípadne veľkej techniky, nakoľko porast je už značne vysoký a neprehľadný.
20. september 2021

Tom

Dobrý deň,
ani po vyše troch mesiacoch od nahlásenia podnetu sa na danom pozemku nič nezmenilo.
Vlastník " Slovenská republika " nereaguje ani na základe Vášho oznámenia?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania