Chotárna-Pneumatika na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Odhodena roztrhana pneumatika z nakladiaku na vozovke v priemyselnom pqrku na ceste pri rozostavanom hornbachu. koleso tam je hodene nebezpecne na ceste uz asi pol roka...

13. jún 2021

Patrik R

Minimálne pol roka až rok :)
24. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
[email protected]
25. jún 2021

Dano

Malo by sa to nahlásiť SSC.
25. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

opätovne sme vyzvali samsoprávu nech sa k podnetu vyjadrí, prípadne nech určí zodpovedný subjekt.

S pozdravom

Tím portálu Odkaz pre starostu
27. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie SSC.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.