Murániho-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Maek 04. augusta 2021

Na kaplnke na Murániho ulici chýba diel odkvapovej ríny.

05. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Rímskokatolícka cirkev
Farnosť Nitra – Klokočina.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
19. november 2021

Jana

Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.