Prerastené kríky - Murániho ulica

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 15. septembra 2014

Prerastená zeleň do chodníka značne obmedzuje chodcov a autá, ktoré parkujú na Murániho ulici pod kaplnkou.

19. september 2014

nitra

príjemné prekvapenie, ako rýchlo bol podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania