Výtlk na ceste - Murániho ulica

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 15. septembra 2014

výtlk na ceste medzi kontajnermi na Murániho ulici a krčmou Šelma

28. júl 2015

nitra michal

časť opravili a zbytok nechali tak....
03. apríl 2016

nitra michal

Výtlk opravený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania