Partizánska-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Jana 10. augusta 2021

Rozbitá časť chodníka.

12. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
22. október 2021

Jana

Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania