Novozámocká-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Jaroslav Neumann 13. augusta 2021

Po dopravnej nehode, kedy došlo k likvidácii stlpu verejného osvetlenia je na kraji vozovky robité sklo a iné veci.Prosím o vyzametanie cesty v úseku asi 100 metrov, na výmene stlpa sa už pracuje. Ďakujem

16. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie firme Elcomp.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
31. august 2021

Jana

Dobrý deň, je to už vyriešené?
31. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
13. november 2021

Jaroslav Neumann

Podnet je už vyriešený ale stále je u neho v riešení. Prosím o zmenu. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania