Dlhá-Nakláňajúci sa strom

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Jozef 06. septembra 2021

žiadam o kontrolu stromu, prípadne zrezanie - smreku, pri hlavnom vchode DLHÁ 23.

Nakláňa sa mierne do strany a ohrozuje život, majetok a zdravie ľudí. Cez poslednú búrku (pri ktorej vyvrátilo susediaci smrek na chodník pri vchode DLHÁ 19) sa knísal vo vetre zo strany na stranu cez 3m.

Ďakujem

06. september 2021

Jozef

Predzáhradka Dlhá 23, nebezpečný strom.
07. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru Životné prostredie .
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
09. september 2021

Maťo NR

Viaceré stromy - smreky sú nebezpečne naklonené po celej dĺžke pred vchodmi Dlhá 17-23, poprosím o kontrolu (redukciu, vypilenie) týchto stromov, aby zbytočne neohrozovali ľudí a nepoškodili zaparkované autá. Namiesto nich radšej vysadiť mladšie menšie stromčeky.
09. september 2021

Maťo NR

Len prosím nie vysadiť znova tie smreky, ktoré majú krátke plytké korene, tie nepatria do predzahradiek!!!
25. október 2021

Maťo NR

Viaceré stromy hlavne smreky sú nebezpečne naklonené smerom na chodník a parkovisko v predzáhradkach po celej dĺžke Dlhej ul. 15-23, poprosím o dôslednú kontrolu a redukciu - vypilenie, lebo nebezpečne ohrozujú prechádzajúcich ľudí alebo môžu poškodiť zaparkované autá. Treba tam vysadiť radšej menšie tuje, iné nízke stromčeky, len žiadne smreky. Ďakujem
25. október 2021

Maťo NR

Viaceré stromy, hlavne smreky sú nebezpečne naklonené smerom na chodník a parkovisko v predzáhradkach po celej dĺžke Dlhej ul. 15-23, poprosím o dôslednú kontrolu a redukciu - vypilenie, lebo nebezpečne ohrozujú prechádzajúcich ľudí alebo môžu poškodiť zaparkované autá. Treba tam vysadiť radšej menšie tuje, iné nízke stromčeky, len žiadne smreky. Ďakujem
25. október 2021

Maťo NR

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
26. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
22. december 2021

Maťo NR

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
22. december 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
14. marec 2022

Maťo NR

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený. Napr. vyznačený strom už pri silnejšom strome spadol, na šťastie nikoho a nič netrafil. Čaká sa na ďalší zbytočný pád stromu, ktorý už ale nemusí dopadnúť tak šťastne!!! Poprosím o rýchle riešenie problému so všetkými nebezpečne naklonenými stromami.
14. marec 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
07. apríl 2022

Jozef

Dobrý deň,

už to je cez pol roka od podania podnetu, žiadna reakcia od samosprávy?

Môžeme podnet posunúť na hlavného kontrolóra alebo prokurátora.
07. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania