Telgártska-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Asociálmi znečistená a poškodená kanalizacia

21. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
06. november 2021

Miroslav Trnkus

Stále bez opravy
07. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
30. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Dažďové vpuste boli na Telgártskej ulici prečistené v 45.týždni 2021.
A.Košičár

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania