Rýnska-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Poskodena a vybrata doska

28. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
29. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravené.

SMS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.