Na Hôrke-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Katarina 09. októbra 2021

Problém spočíva v mentalite niektorých psíčkarov, i keď v posledných rokoch vidno zlepšenie. Značná časť psíčkarov na našej ulici nezbiera psie výkaly. Z trávy, ale ani z chodníkov, hoci smetiaky sú blízko. Nie je normálne, aby sme si museli čistiť topánky a kolieska na kočíku takmer vždy, keď vyjdeme von. Navrhujem, aby sa tento problem riešil online vysvetľovacou kampaňou alebo častými kontrolami a pokutami od policajných hliadok.

12. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie MsP.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania