Rastislavova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Hlohovecká cesta, diaľničná križovatka a či most má v dezolátnom stave povrch vozovky sú tam jamy a inak nazvané prírodné vyjazdené a či vybrzdené retardéry. Cítim sa tam ako na vlnách asfaltu. Nehovoriac o tom, že pokiaľ nejdete pod 30 km/h koledujete si o odtrhnutie kolies alebo nápravy. Poprosím čím skôr opraviť je to neprijateľné a nebezpečné. Vopred vám veľmi pekne ďakujem za urýchlene vyriešenie problému.

19. október 2021

mano manaj

To je cesta ako na družstvo. 🤐🤦
19. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný na vedomie Regionálnej správe ciest nakoľko tento úsek nie je v správe Mesta.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
28. október 2021

Meno

Toto ale patri VUC... Regionalnej sprave ciest patri akurat tak zjazd smer mesto a ten je zvlneny a vecne chyba stredova ciara.
02. marec 2022

Milan Buffa

Je to náplasť na oko ale aspoň to už vyfrézovali.
24. júl 2022

Milan Buffa

Mostovú časť vyasfaltovali ale problematické miesta zostali nedotknuté a to bude spôsobovať len to že za chvíľu Mostová časť bude rovnaká ako pred tým.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.