Osvetlenie, Chodnik

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Ako platcovia dani ziadame o dobudovanie chodniku a hlavne osvetlenia na ceste k Lukovskej ulici od autobusovej zastavky. Jedna sa o obytnu zonu, kde je vela deti. Dakujem

22. október 2014

Maroš

Koniec chodnika.
19. marec 2015

Luky

Pán primátor, pozrite si TA3 19.3. Výzva k obnove osvetlenia.
13. apríl 2015

Luko

ani tu nič, asi na to na meste se..., ...se pokazil internet
16. apríl 2015

Štefan

Načo nám je taká samospráva ?!, na voľby ?!
25. marec 2016

Maroš

25. marec 2016

Maroš

Mám otázku na samosprávu, kedy bude zrealizované vybudovanie osvetlenia podľa projektovej dokumentácie, ktorá je vypracovaná už niekoľko rokov?
...Vážení spoluobčania, ak náhodou neviete, takto by to malo raz vyzerať...
16. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný na vedomie Firme Elcomp a Odboru Investičnej výstavby .
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
19. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Prebieha majetkovo-právne vysporiadanie .
S pozdravom
OVaR

OVaR

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania