Štefánikova trieda-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

13. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru Dopravy .
Prajem pekný deň
31. december 2021

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
01. január 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania