Antona Točíka-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Ľubor 06. januára 2022

Antona Tocika- poškodená a otočená dopravná znacka

10. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru Dopravy.
Prajem pekný deň

Cok Steinemannova
28. január 2022

Ľubor

28.1.2022-ďakujeme za vyriešenie podnetu-opravene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.