Kremnická-chodník-znečistený
Zodpovednosť za riešenie:
Nitra
Vyriešený
Chodník medzi ZŠ Fatranská a súkromnými poliklinikami je znečistený lístím a ihličím zo stromov rastúcich v areáli školy a tiež polikliniky Pro care + rovnako aj pásy povedľa chodníka. Je už zima, ale opadané lístie je stále tu - nie je spracovaný program starostlivosti o chodníky, verejné priestranstvá, ich údržba? Ešte by som sa rád spýtal ako je to so stromami rastúcimi na "cudzích" pozemkoch, ktoré takto "znečisťujú" priestranstvá a tie potom čistí mesto. Nemal by sa na čistení podieľať aj majiteľ súkromného priestoru, v tomto prípade napr. Pro care, odkiaľ napadlo množstvo ihličia z borovíc? Bolo by fajn vyčistiť chodník aj od odpadkov, býva ich tam pravidelne veľa, asi aj vďaka školákom a pacientom polikliník, ktorí nevedia, kde odpad patrí. Ďakujem.
12. január 2022
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň
Cok Steinemannova
25. október 2022
Odpoveď samosprávy
Cesta bude pozametaná v 15.týždni 2022.
Počas zimnej služby je zametacia technika odstavená.
A.Košičár
A.Košičár - čistenie komunikácií
15. november 2022
Odpoveď samosprávy
Daný úsek bol strojovo pozametaný 11.4.2022. A.Košičár
A.Košičár - čistenie komunikácií
27. marec 2023
Odpoveď samosprávy
Pozametané 24.3.2023 A.Košičár
05. december 2023
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň,
Vami zadaný podnet bol opätovne preposlaný s požiadavkou o riešenie Stredisku mestských služieb.
Prajeme pekný deň
30. január 2024
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň,
Vami zadaný podnet bol opätovne preposlaný s požiadavkou o riešenie Stredisku mestských služieb.
Prajeme pekný deň
12. marec 2024
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň,
daný úsek bol pozametaný 8.3.2024.
Prajeme pekný deň.
Kto? Stredisko mestských služieb
Kedy? 03/2024
Diskusia
rado b.