Štúrova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Bc.Beata Zemeková 10. marca 2022

Cesta po Štúrovej ulici , od pekární až po Tesco je lemovaná odpadkami a oblasť pred priecestím je nadmieru znečistená

18. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru Životné prostredie .
Prajem pekný deň
21. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet budeme riešiť v najbližšom termíne v zmysle evidencie podnetov.

Mgr. Martin Pavelka, referent pre odpadové hospodárstvo, Odbor životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.