Novozámocká - chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Nitra, moje mesto (Fb) 21. decembra 2014

Dobrý deň,
bolo by možné vybudovať na tomto úseku chodník pre chodcov ?

Po most nad železnicou chodník existuje, taktiež aj ďalej od OD Diego (Pneuservis) smerom do Krškán.
Avšak na uvedenom úseku medzi týmito miestami chodník chýba.

Ďakujeme
Nitra, moje mesto (Fb)

08. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v uvedenom úseku Novozámockej ulice je vybudovaný chodník na druhej strane vozovky vrátane prechodu pre chodcov a s realizáciou chodníka na Vami navrhovanom mieste sa neuvažuje z dôvodu nevysporiadaného pozemku.

Ing. Vladimír Oslej, Odbor investičnej výstavby a rozvoja, MsÚ Nitra
18. december 2015

Nitra, moje mesto (Fb)

p. Oslej, dodatočne Vám ďakujeme za odpoveď

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania