Ďumbierska-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Dobrý deň ! Kosci po sebe zanechali na Ďumbierskej tento neporiadok.
Všade okolo je vidno poriadok, len tu nie.
Ďakujem za vyriešenie!

12. jún 2022

Martin B

Hladica a ideme nato
12. jún 2022

Andrea

Ďumbierska ulica, nie Kupecká
14. jún 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ulica podnetu bola opravená.

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]
16. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru Životné prostredie .
Prajem pekný deň
16. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Treba uviesť ulicu a popisné číslo. Z uvedeného malého detailu nie je možné zistiť lokalitu. Ide o Kupeckú alebo Ďumbiersku ?

OŽP, MsÚ Nitra
16. jún 2022

Andrea

Dobrý deň! IDE O ĎUMBIERSKU 53

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.