Wilsonovo nábrežie-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Opätovne sme upozorňovali na vysychajúcu brezu, ktorej uschnutý konár spadol na chodník, našťastie nikoho nezranil, ale je to len otázka času.

27. jún 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
14. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru Životné prostredie .
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania