Na Hôrke-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Vedla kanalizacneho poklopu prepada cesta

27. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný na vedomie Stredisku mestských služieb a ZsVS.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
04. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
vami zadaný podnet bol opätovne preposlaný s požiadavkou o riešenie Stredisku mestských služieb a ZsVS.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
06. september 2022

luke

To prosi Vas sa nevedia prisjt pozriet alebo su tak vytazeny?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania