Dolné Hony-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

vysypane odpodky,zrejme z hora zo zastavky

25. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru investičnej výstavby z dôvodu neodovzdania do správy Strediska mestských služieb.
Prajem pekný deň.

S pozdravom Cok Steinemannová
25. august 2022

Jana

Boli tie smeti odstránené?
27. august 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
04. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
vami zadaný podnet bol opätovne preposlaný s požiadavkou o preverenie Odboru investičnej výstavby.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.