Mostná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Martin B 01. augusta 2022

Neporiadok, treba odpratať.

06. august 2022

Jana

Vyriešené.
29. august 2022

Martin B

Mostná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zase sa to opakuje prosím odpratať, treba viac hliadok posielať na Predmostie však sá chlasta na verejnosti vo veľkom
29. august 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
03. september 2022

Jana

Vyriešené.
04. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol vyriešený Strediskom mestských služieb.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania