Dolné Hony-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Uzavretý
meno
Martin 21. septembra 2022

Prosím o vysypanie smetných nádob v priemyselnom parku na autobusových zástavkách, ktoré sa ešte nepoužívajú.
Treba ich chodiť kontrolovať, lebo sa tam množia smeti. + Doplnenie smetnej nádoby na zástavke priemyselný park II. pri Farguelli. Obrázok je ilustračný.

22. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru životného prostredia.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
05. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v Priemyselnom parku II. pri Farguelli sa nachádzajú dve zastávky oproti sebe, na jednej z nich je umiestnená malá odpadová nádoba. Vzhľadom na kapacitné možnosti NKS nie je možné umiestňovať malé odpadové nádoby na všetky autobusové zastávky. Predmetné zastávky patria medzi menej vyťažené a všetky odpadové nádoby na zastávkach na ulici Dolné Hony sú vyvážané dvakrát týždenne. Z týchto dôvodov je jedna odpadová nádoba postačujúca. Nevyužívané autobusové zastávky neplnia svoj účel (nemal by tam vznikať odpad) a nie sú v správe Mesta Nitra.

Ing. Jakubčinová, OŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.