Odstránenie "zelene"

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 02. marca 2015

Je potrebné odstrániť neporiadok a "zeleň" na Murániho ulici pred vchodom číslo 26.

10. september 2015

nitra michal

Kríky odstránené, mohli to ešte upraviť, trochu vyrovnať a vyčistiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania