Zanesene jarky - Muraniho ulica

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 06. marca 2015

Poziadam o vycistenie jarkov od nanosov listia a zeminy na muraniho ulici pred vchodmi cislo 4 az 22

13. marec 2015

nitra

problém vyriešený. ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania