Na Hôrke-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Dobrý deň, v oblasti Na Hôrke 10, a z boku Na Hôrke 2, taktiez na mure čerešňoveho vrchu sa začali objavovať čmáranice nejakého zmäteného decka. Môžu ich obyvatelia premaľovať svojpomocne alebo ako treba postupovať? 'Z' na horke 10 sa objavilo zo 16. Na 17. Novembra.

20. november 2022

Mário Halás

Z sa objavailo na dalsich roznych miestach v tychto datumoch, na ulici Rynska a nizsie. Tiez by ma zaujimal postup.
23. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Vami zadaný podnet, o ktorom sme upovedomili Mestskú políciu v Nitre.
Na samotné odstránenie graffiti je potrebné osloviť správcu budovy. Ak je nehnuteľnosť poistená je potrebné zahlásiť udalosť do poisťovne ako vandalizmus /ak sa na to poistná zmluva vzťahuje/.

Prajem pekný deň.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.