Rozpadnutá cesta okolo kanála a výtlk - Pezinská ulica

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 20. apríla 2015

rozpadnutá cesta okolo kanála a výtlk na Pezinskej ulici

28. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet bol odstúpený správcovi komunikácie - Mestským službám na priame vybavenie.


Ing. Vladimír Oslej, Odbor investičnej výstavby a rozvoja, MsÚ Nitra
10. júl 2015

nitra michal

Vyriešené. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania