Nefunkčný elektrický stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal 12. mája 2015

chcel by som nahlásť elektrický stĺp, ktorý už roky neplní svoju funkciu a zbytočne je osadený, možno by nebolo zlé osloviť ZSE aby ho demotovali.

16. február 2019

Michal

bez zmeny a odpovede, poprosím znovu zaslať kompetentným.
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, požiadavku na odstránenie predmetného nefunkčného stĺpu elektrického vedenia odstúpime na príslušnú distribučnú spoločnosť, ktorá má dané zariadenia v správe .

Pavol Jakubčin, odbor komunálnych činností a životného prostredia MsÚ Nitra.
04. máj 2019

Michal

chcem sa spýtať, či ZSE nejak zareagovalo na požiadavku, poprípade kedy odstráni daný stĺp.
09. máj 2019

Michal

je nejaka reakcia zo strany ZSE?
27. september 2019

Michal

stĺp elektrického vedienia ešte stále nie je demontovaný.
04. október 2019

Michal

bez odpovede a bez vyriešenia
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Západoslovenská distribučná, a. s. nám odpísali, že uvedený podperný bod nie je v ich správe.
Nevieme komu by to malo patriť snažili sme sa zistiť , ale zatiaľ bezvýsledne.
S pozdravom

OKČ-ŽP
08. október 2019

Michal

Ak je to na mestskom pozemku a nepatrí to Západoslovenskej distribučnej a v katastri nie je uvedené na pozemku žiadne vecné bremeno, tak to patrí mestu a mesto by to mohlo odstrániť spolu so stavebným odpadom, ktorý sa v blízkosti nachádza a vyčistiť aj tú húštinu okolo. Ďakujem.
17. november 2019

Dá Vid

p. Michal a vy sa asi musite velmi nudim vo svojom zivote ked riesite bezpredmetný stlp na sídlisku . Veľmi ma zaujíma v akom smere Vám ten stlp zavadza? Ďakujem
17. november 2019

Michal

nie nenudim😂. ale ďakujem, že vás to zaujima. počítam že tiež cestujete trochu po svete a vidíte že detaily utvárajú celok. koľko stĺpov, stlpikov, zbytkov reklám je v NR. možno vám to neprekáža, no ja si myslím, že krajské mesto by malo nejak vyzerať. áno je kopec iných problemov ako výtlky a pod, budete sa diviť ale kopec podnetov ktoré som uverejnil sa odstránili. možno ani tie by vám nevadili, no mne áno. nestojí to nič iba si všímať svet okolo seba. a áno keď idem peši tak priložím ruku k dielu minimálne zodvihnem nejaký odpad a dám do kontajnera.....
18. február 2020

Michal

bez zmeny
22. apríl 2020

Michal

bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania