Dobrotka-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Ľubor 15. augusta 2023

Pri Dobrotka na konci otociste

16. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Vami zadaný podnet, ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru Životného prostredia.

Prajeme pekný deň.
17. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet,
objednáme likvidáciu tejto čiernej skládky,
predpokladaný termín odstránenia je do konca augusta.

Pekný zvyšok dňa.
28. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nelegálna skládka bola odstránená.

Mgr. Martin Pavelka, referent pre odpadové hospodárstvo, Odbor ŽP- Mesto Nitra
28. august 2023

Ľubor

Toto je stav dnes ráno+ si asi nevšimli 2 metre vedľa v tráve leží niekoľko pneu
28. august 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Tím Odkaz pre starostu
[email protected]
08. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, už je to upratané a osadili sme tabuľu "Zákaz vynášania odpadu".
Pekný zvyšok dňa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania