Poškodený chodník v parku

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal 16. júla 2015

Poškodený chodník v parku na Sihoti smerom k mólu, kde bývali loďky vedľa kaviarne.

26. február 2017

nitra michal

Problém pretrváva- bez zmeny.
19. november 2017

nitra michal

Problém pretrváva- bez zmeny.
20. november 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, podnet sme opätovne preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
23. september 2018

nitra michal

z roka na rok horsi stav...
16. február 2019

Michal

bez zmeny, poprosím znovu zaslať kompetentným. ďakujem
20. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet zaradíme do opráv , ktoré začnú po skončení zimnej údržby .

Pavol Jakubčin , odb. komunálnych činností a životného prostredia MsÚ Nitra.
10. jún 2020

Michal

bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania