Prepadnutá cesta

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal 08. septembra 2015

Prepadnutá cesta na Pezinskej ulici, blízko križovatky s Piešťanskou.

20. marec 2016

nitra michal

Od septembra sa nič nezmenilo!
04. január 2019

Michal

Keďže bez zmien a reakcií, poprosím o znovuzaslanie kompetentným. Ďakujem. Cesta je značne prepadnutá .
06. máj 2019

Michal

bez zmeny, nevyriešené.
09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Poškodenie komunikácie prišlo na kanalizačnej trase pri napájaní kanalizačnej prípojky rodinného domu.
OKČ-ŽP -SMS nemá v správe kanalizáciu v meste Nitra.
Pokiaľ to majiteľ rodinného domu neurguje asi vie prečo.
S pozdravom


OKČ-ŽP - Stredisko mestských služieb
09. máj 2019

Odkaz pre starostu

Vyzve správca komunikácie na nápravu vinníka škody na komunikácii?
27. marec 2020

Michal

bez zmeny.
17. apríl 2020

Michal

Vyzvalo už mesto vinníka škody k náprave?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania