Nevyužívané telegrafné stĺpy na Pražskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal 08. septembra 2015

nevyužívané telegrafné stĺpy na Pražskej ulici vedľa železničnej trate, ak ich nikto nepoužíva nebolo by zlé ich odstrániť, už je takýchto "estetických" vecí v Nitre až až.

09. september 2015

Odpoveď samosprávy

Predmetný podnet bol postúpený na priame vybavenie vlastníkovi T-com.

Vladimír Derka
OVaR
Mesto Nitra
23. september 2015

Michal

Chcem sa spýtať, či T-Com aj nejako reagoval na Vami postúpený podnet.
02. január 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, pretrváva ešte daný problém / bol daný podnet vyriešený?
16. január 2017

nitra michal

Bez zmeny a bez odpovede....
03. august 2017

Michal

Kedze kompetentni nepokrocili, preto tu je odpoved Slovak telekomu, ktoru som od nich dostal. Predpokladam, ze si to uz dosleduju a vyriesia:

Vazeny zakaznik,
preverenim som zistila, ze nevyuzivane stlpy na Prazskej ulici nepatria spolocnosti Slovak Telekom. Pravdepodobny vlastnik su ZSR.
S pozdravom
Slovak Telekom, a.s.
Viera Jedlickova
Tim reklamacii
Bajkalska 28, 81762 Bratislava
06. august 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali priamo ŽSR. O ich prípadnom vyjadrení k podnetu Vás budeme informovať.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
08. august 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
Železnice Slovenskej republiky nám oznámili, že preverili situáciu a predmetné stĺpy vzdušného vedenia nie sú majetkom ŽSR.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
14. august 2017

Michal

Nepatria T-Com-u, nepatria ŽSR. Komu by to ešte mohlo patriť?
06. február 2018

nitra michal

bez zmeny-neriešené
23. december 2018

Michal

bez zmien a bez reakcie mesta a to i napriek tomu, že majú vyjadrenia ŽSR a T-COM.
24. marec 2019

Michal

Poprosím o vyjadrenie mesta!!!Ďakujem!
30. marec 2019

Michal

neriešené. poprosím znovu preposlat kompetentným. ďakujem.
09. máj 2019

Michal

stále bez odpovede a riešenia...
21. máj 2019

Michal

od roku 2015 nie je mesto schopné zistiť vlastníka, aj keď sme napomohli? Stĺpy nepatria T-Comu, nepatria ŽSR.....komu teda?.mestu?
09. august 2019

Michal

poprosím znovu preposlal mestu. myslím, že množstvo informácií dostali a nie sú schopní doriešiť problém už pár rokov.
04. október 2019

Michal

bez odpovede a riešenia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.