Nevhodný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Neriešený
meno
Michal 04. januára 2016

Požiadam o výmenu poklopov na Murániho ulici za plné nakoľko sú v nich veľké otvory a pri prechode je to ako keby auto išlo cez výtlky. Ďakujem.

24. marec 2019

Michal

môže už niekto vymeniť ten poklop, alebo zaliať tie diery v ňom asfaltom?? Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania