Zanesené schody lístím

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 11. apríla 2016

zanesené schody lístím od jesene 2015 na Murániho ulici od nového parkoviska.

04. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Odstránenie závady bude riešiť odbor komunálnych šinností a životného prostredia MsÚ Nitra cestou pracovníkov z Úradu práce (aktivačných pracovníkov)

Ing. Pavol Jakubčin , MsÚ Nitra , odbor komunálnych činností a životného prostredia .
05. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Aktivační pracovnící zanesené schody lístím na Murániho ulici od nového parkoviska vyčistili 2.5.5016.

Šarlota Duchoňová, OKČaŽP
02. jún 2016

nitra michal

Schody sú v tom istom stave a nie sú vyčistené!!! To foto je zo schodov ale iných. Tieto sú z parkoviska pod Murániho ulicou na Murániho ulicu.
22. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Aktivační pracovníci tie správne schody aj s novým parkoviskom očistili 22.6.2016.

Šarlota Duchoňová, referent pre verejné priestranstvá a aktivačné práce
20. máj 2018

nitra michal

Znečistené schody od jesene 2017

Znečistené schody od jesene 2017 pod Murániho ulicou od spodného parkoviska pri kotolni.
24. marec 2019

Michal

znečistené schody a okolie od lístia. Poprosím vyčistiť aj svah, nielen schody, nakoľko vietor naveje lístie späť. Schody sú z parkoviska pod Murániho ulicou na Murániho ulicu.
11. apríl 2019

Michal

bez zmeny
13. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Podnet sa rieši aktivačnými pracovníkmi. Bude vyčistené dňa 17.4.2019.
Vyčistenie neporiadku pod tým múrom na Murániho ul. je vyčistené.
S pozdravom

OKČ-ŽP
26. apríl 2019

Michal

aj napriek stanovenému dátumu nevyriešené.
21. máj 2019

Michal

bez zmeny- nevyčistené
06. august 2019

Michal

bez zmeny.
06. august 2019

Michal

bez zmeny.
06. august 2019

Michal

bez zmeny.
06. august 2019

Michal

bez zmeny
28. august 2019

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
04. október 2019

Michal

nevyriešené, nevycistene
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

opätovne zaslané na riešenie stredisku mestských služieb a aktivačným pracovníkom.

S pozdravom

OKČ-ŽP
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je vyriešený.
S pozdravom

OKČ-ŽP aktivačný pracovníci

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania