Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Parkové nábrežie - separovaný zber, smetné nádoby

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Zaslal: Nitra, moje mesto (Fb), 04. júla 2016

Dobrý deň,
na jednom chodníku je rozostavených až 7 smetných nádob za sebou v rade. Je to nevkusné, škaredé, chodník a cesta je frekventovaná, chodník pošpinený.
Chodník je nepriechodný a chodci - rovnako aj mamičky s kočíkmi ich musia obchádádzať niekedy aj až cez cestu.
Navrhujeme posunúť smetné nádoby a osadiť ich nasledovne. Jednu na bežný komunálny odpad posunúť kúsok smerom do parku na vyznačené miesto, mimo chodníka (nutné doplnenie dlažby).
Ostatné nádoby (6ks) posunúť kúsok smerom k ul.Mostná umiestniť ich všetky spolu na vyznačené miesto, mimo chodníka, nutné doplnenie dlažby (so zelenou šípkou).
Ďakujeme

18. december 2017

Nitra, moje mesto (Fb)

Podnet vyriešený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.